İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Yurtdışını Ücretsiz Arayabileceğiniz Uygulamalar

Yurtdışını Ücretsiz Arayabileceğiniz Uygulamalar

Yurtdışını Ücretsiz Arayabileceğiniz Uygulamalar

Yurtdışındaki arkadaşlarınızı, akrabalarınızı eşi, dostu aramak oldukça kolay.

Tarife üzerinden yurtdışını aramak maliyetli oluyor. Fatura çok gelmesin, ay sonunu zor getirmeyeyim derdinden dolayı konuşmalar yüzeysel olup kısa kesilirdi.

İnsanlar hem konuştuklarından zevk alamaz hem de onca parayı telefon faturasına yatırırlardı. Artık yeni uygulamalar sayesinde bunlara gerek kalmıyor!

 

En Kullanışlı Uygulamalar Neler?

Whatsapp

Bu uygulama günlük hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi ve hepimizin telefonunda mevcut durumda.

Whatsapp’ın yeni güncellemesiyle birlikte artık sesli ve görüntülü ücretsiz arama sayesinde kilometrelerce uzakta olan sevdiklerimize sadece internet bağıyla rahatça ulaşıyor ve istediğimiz gibi konuşabiliyoruz.

 

Tango

Bu uygulama sayesinde de ücretsiz bir şekilde hem görüntülü hem de görüntüsüz arama hizmetiyle internet bağlantısı kurarak sevdiklerimizle irtibat kurabiliyoruz. Bu uygulamayı da Google Play Store ve ya App Store’den indirip telefonunuza kurmanız yeterli.

 

Bip Messenger

Big Messenger uygulaması sayesinde ister görüntülü ister sesli ücretsiz konuşma fırsatı bir tuş kadar uzağımızda. Yurt dışı ya da yurt içi fark etmeksizin ücretsiz!

 

Line

Line uygulaması son yıllarda hem sevdiklerimize kısa yoldan ulaşıp ücretsiz sohbet etme fırsatı sunarken hem de yeni dostluklar, sohbet arkadaşları bulmamıza fırsat sağlıyor. Google Play Store ve App Store yardımıyla ulaşabileceğimiz harika bir uygulama.

 

Skype

Skype ile bağlantı kurmak çok kolay. Tek ihtiyacımız App Store ve ya Google Play Store yardımıyla bu uygulamayı telefona indirmek ve bir hesap almak daha sonra arkadaşlarınızın hesaplarını ekleyerek onlarla kesintisiz iletişim kurup onlarla ücretsiz olarak hem görüntülü hem sesli sohbetler edip güzel vakit geçirebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap