İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Youtube Videoları İndirilebileceğiniz ‘Youtube GO’ Türkiye’de Yayına Giriyor!

Youtube Videoları İndirilebileceğiniz ‘Youtube GO’ Türkiye’de Yayına Giriyor!

Youtube Videoları İndirilebileceğiniz ‘Youtube GO’ Türkiye’de Yayına Giriyor!

Youtube, tamamen yeni ve daha önce kullanılmamış özellikler ile donatılan uygulaması Youtube Go’yu Türkiye dahil 130’dan fazla ülkede yayına soktu. Youtube’un yeni geliştirdiği uygulama ile istediğiniz Youtube videosunu telefonunuza indirebileceksiniz. Youtube GO ile ‘Videoları Nasıl İndirebilirim?’ sorusu tarihe gömülecek.

 

 

 

Hindistan’dan Tüm Dünyaya!

Youtube Go, geçen sene test edilmeye başlamıştı. Öncelikle Hindistan ile başlanıp daha sonra Nijerya, Endonezya gibi 14 ülkede test edilmeye başlandı. Teste sunulan ülkelerde memnunlukla karşılanan Youtube Go eğlencenin ötesinde değer katması ile kabul gördü. Uygulama bugün 130’dan fazla ülkede yayına girdi.

 

Youtube yaptığı duyuruda Endonezya’daki bir girişim olan Mapan’ın Youtube Go’yu nasıl kullandığını şu şekilde anlatıyor; “Örneğin, Endonezya’da düşük gelirli toplulukları ve aileleri eğitmek ve güçlendirmek için teknoloji kullanan bir Startup olan Mapan, YouTube Go’yu girişimci kadınları finansal beceriler ve kaynaklarla donatmak için düzenli olarak gerçekleştirdikleri topluluk buluşmaları olan “arisan”ların bir parçası olarak kullanıyor. Sistem her topluluk başkanının küçük bir işletmeyi kurup işletmekle ilgili videoları bir çalma listesini halinde indirmesi, sonra da topluluktakilerin YouTube Go’nun yakındakilerle paylaşım işlevini kullanarak bu videoları birbirleriyle paylaşmaları esasına dayanıyor. ”

 

 

Farklı Özellikler

Çok önemli özellikler ile piyasaya sunulan Youtube GO’da neler var? kısaca söz edelim.

 

Ön İzleme

Video görüntülerine tıklayarak ön izleme yapabilirsiniz. Böylece videonun tamamını izlemeden ya da indirmeden önce gerçekten isteyip istemediğinize karar verebileceksiniz.

 

Ücretsiz Video Paylaşımı

İndirdiğiniz videoları hiçbir şart gerektirmeden yakınınızda ki kişiler ile veri kullanmadan paylaşabileceksiniz. Böylece videoları paylaşmak daha kolay olacak.

 

İstediğiniz Çözünürlüğü Seçin

Telefonunuza videoları indirmeden önce kalite seçimi yapabilirsiniz. Böylece harcayacağınız veriye de karar vermiş olacaksınız. Kısıtlı bütçeleri veya planları olan kullanıcılar için bu özellik hayat kurtarıcı olacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap