1. Ana Sayfa
  2. Bilim & Teknoloji
  3. Youtube Bunu da Düşündü

Youtube Bunu da Düşündü

Youtube Bunu da Düşündü

Youtube’da gezinti yapan hemen hemen herkesin yakındığı bir konu mevcut.Bu konu, bir video izlemek için giriyorum ama ardından önerilen videolar da ilgimi çektiği için onları da izliyorum.Bu yüzden bütün zamanımı Youtube’da harcıyorum.


Vaktinin tamamını Youtube da geçirdiği için işlerini aksatanlar ve bir süre sonra göz yorucu hale gelen videoları göz önüne alan Youtube uygulaması, bu insanlar için bir özellik getiriyor.Bu özellikte Youtube, kullanıcılarına zamanını çok fazla geçirdiklerini belirten bildirim gönderecek.
Youtube uygulamasının size bildirim göndermesini istiyorsanız bildirimlerinizi açmanız gerekiyor.Ayarlar>Genel>Ara Vermem Gerektiğini Hatırlat seçeneğinden bildirimlerinizi açabilirsiniz.
Bu seçeneği açtığınızda karşınıza 6 ayrı kriter çıkacak.Bu kriterler size kaç dakika sonra uyarı gelmesini istiyorsunuz sorusudur.Seçenekler 15 dakikada 1, 30 dakikada 1, 60 dakikada 1, 120 dakika da 1, 150 dakikada 1 ve 180 dakikada 1 olmak şeklindedir.
Gelen bildirimler videoyu durdurmuyor.Sadece hatırlatma şeklindedir.Video izlemeye devam etmek istiyorsanız bildirimi kapatıp izlemeye devam edebilirsiniz.
Bu özellik kademe kademe yüklendiği için kısa süre içerisinde herkeste olması bekleniyor.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mersinliyim ve Mersin\'de ailemle birlikte yaşıyorum. 20 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 2. Sınıf öğrencisi olduğum için şuan Istanbul\'dayım. Spor benim hayatım sadece Türkiye\'de değil Dünyadaki spor gelişmeleriyle de yakından ilgileniyorum.

Yorum Yap