İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. WhatsApp’a Birbirinden Güzel Özellikler Geliyor!

WhatsApp’a Birbirinden Güzel Özellikler Geliyor!

WhatsApp’a Birbirinden Güzel Özellikler Geliyor!

WhatsApp’ın geliştirme ekibi, yakın zamanda Android ve iOS Sürümleri için bir güncelleme yapacak. Bu güncelleme ile WhatsApp daha iyi hale gelecek.

 

 

Uzun zamandır, mesajları iptal etme özelliği en çok beklenilen özellikti. Ekip bu özelliğin üzerinde çalışıyor. Yakın zamanda WhatsApp’ın bu özelliği duyurması bekleniyor. Buna ek olarak doğrulanmış profil, Facebook Messenger’dan ilham alınan yeni çıkartmalar, İş dünyası için yeni bir logo alanı ve daha pek çok özellik de dahil olmak üzere birçok özellik geliyor.

 

Yeni Çıkartmalar

Yeni çıkartmalar için Facebook Messsenger’dan esinlenilerek, WhatsAPP’a çok sayıda çıkartma eklenmeye çalışılıyor. Yakında WhatsApp ile Facebook Messenger’da ki gibi çıkartmalar gönderilebilecek.

 

 

Doğrulanmış İşletme

Doğrulanmış profil işareti Twitter’da ve Facebook’da mevcut. Uygulama dolandırıcılık ihtimaline karşı tedbir olarak Mavi tık uygulamasını getirecek.

 

 

Yeni Emojiler

WhatsApp emojileri yeniden tasarlandı. Emojilerin genel görünümünü daha büyük gözlerle ve tamamen farklı bir görünüm ile daha belirgin hale getirilecek şekilde değiştirdi.

 

 

 

WhatsApp Business’e Özel Logo

Business’ın logosu için Geleneksel yeşil Whatsapp logosu korunacaktır. Konvansiyel Arayan ikonu yerine, bir işe ait olduğunu gösteren ‘B’ iconu ile değiştirilecektir.

 

 

Karanlık Modu

Karanlık modu, uzun süredir kullanıcılar tarafından beklenilen bir özellik. Kullanıcılar Yeni telefonların ekran parlaklıkları artmış olduğundan metin ile ilgili işleri düşük ışıkta yapmaya başladı. Bu konu hakkında sürekli bir söylenti var. WhatsApp bu özelliği çıkarabilir. Ancak şuan için ekran görüntüsü sızdırılmış değil.

 

 

 

Bilinmeyen Numaraların İletişim Bilgileri

Kullanıcılara bilinmeyen bir numaradan mesaj geldiğinde otomotik olarak bir kartvizit gönderilecektir. Böylece kullanıcılar mesaj atan kişiyi kolayca tanıyabilecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap