1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Uçak Biletleri Artık Son Anda İptal Edilebilecek

Uçak Biletleri Artık Son Anda İptal Edilebilecek

Uçak Biletleri Artık Son Anda İptal Edilebilecek

Aldığı uçak biletini son anda iptal etmek zorunda kalan kullanıcılar için, bilet ücretinin yüzde 90’ını geri alabilecekleri bir uygulama başlatılıyor.

Değişen planlamalarda uçak bileti iptal edilmek istendiğinde zorluklar ile karşılaşabiliniyor. Özellikle promosyonlu uçak biletlerinin iptalinin mümkün olmadığı çokca belirtiliyor. Bazı kullanıcılar bu durumda biletinin iptal edilemeyeceğini düşünüp, erkenden düşük fiyatlar ile promosyonlu uçak bileti satın almaktan vazgeçiyor.

 

PROMOSYONLU UÇAK BİLETİ İPTAL EDEBİLMEK ARTIK MÜMKÜN!

İnternet üzerinde bir web sitesi geliştirdiği uygulama ile uçak biletini koşulsuz iptal hakkı sağlıyor. Ayrıca “Koşulsuz Bilet İptal Hizmeti” Türkiye’de bir ilk olma özelliğini sağlamakta.

Herhangi bir süresi olmayan bu hizmetin uçuş saatinden 2 saat öncesinde biletini iptal etmek istediğinde ücretin %90’ını iade ediyor. Uygulama tüm hava yollarında, business ya da ekonomi, promosyonlu ya da promosyonsuz, yurtiçi – yurtdışı tüm uçak biletlerinde geçerli.

ÖDENEN UÇAK BİLETİNİN ÜCRETİ NASIL GERİ ALINIR?

Öncelikle, uçak bileti satın alırken ‘koşulsuz bilet iptal hizmeti’nin seçilmiş olması gerekiyor. Bu şekilde bileti satın alan yolcular, uçak biletini iptal edip ücretini geri almak isterlerse, uçuşlarından 2 saat öncesine kadar bunu tek bir tıkla gerçekleştirebiliyor. Böylelikle çağrı merkeziyle vakit kaybetmeye gerek kalmıyor. İptal edilen biletin yüzde 90´ı yolcunun hesabına geri ödeniyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

HABER EKİBİ

İletişim için: iletisim@youngcorners.com

Yorum Yap