Kapat

Twitter Toplu Tweet Silme Uygulaması (Tek Seferde)

Anasayfa Sosyal Medya Twitter Toplu Tweet Silme Uygulaması (Tek Seferde)
Sosyal medyanın devleri arasında olan Twitter bazı insanların olmazsa olmazı arasında.

Günümüzde pek çok işletmeler, kurumsal firmalar reklamlarını sosyal medya desteğiyle yapmaktadır.  Twitter’ın haber kaynağı daha baskın olması ile gün içinde bir çok olay ve haberler ilk olarak Twitter’a düşüyor ve Sosyal medya kullanıcılarının birçoğu Twitter sayesinde gündemden haberdar oluyor.

 

Bu yazımızda Twitter hesabınızdaki Tweetleri tek bir tuşla silebilme yöntemini anlatacağız. 

 

Twitter profilinizde güzel bir temizlik yapmak istersiniz, veya hesabınızı başka bir amaçla kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat karşınızda binlerce Tweet olabilir. Bu Tweetleri tek tek silmeniz uzun bir zaman alabilir.

 

Bu Tweetleri silmek için çoğu kişi kod kullanmayı tercih eder.

 

Twitter Bütün Tweetleri Silme Kodu

Kod kullanmakta bir hayli zaman harcayabiliyor. Kodu kullandıktan sonra Tweetleri otomatik silse de bazen takılmalar olabiliyor, bu da bir hayli sinir bozucu hale gelebiliyor. Kod kullanımında otomatik olarak Tweet silme işlemi başlar. Arka planınızda yavaş yavaş tüm Tweetlerinizi siler ama bu işlemde sandığınızdan çok uzun olabilir.

 

Toplu Tweet Silme Kodu yerine Twitter için geliştirilen Toplu Tweet Silme Uygulaması TweetDelete’i kullanabilirsiniz. Bu uygulama Tweetleri ayırmaksızın toplu halde silme işlemi yapmanızı sağlıyor. Zaman aralığı seçerek Tweet silmenizi sağlayan bu uygulamada limit yok, istediğiniz miktarda Tweet’i toplu halde silebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter Tüm Beğenileri Silme Kodu

 

Twitter’da Anasayfadaki Bütün Tweetleri Beğenme Kodu

 

Yorumla!