Kapat

Türkiye’nin İlk Dizi Kapsamlı Oyunu Söz, Rekor Kırdı!

Anasayfa
Oyunlar Türkiye’nin İlk Dizi Kapsamlı Oyunu Söz, Rekor Kırdı!
türkiyenin ilk dizi oyunu söz

Star TV ekranlarının popüler dizisi Söz dizisi ile ilgili bir oyun yapıldı. Bu oyun Türkiye’de ilk dizi kapsamlı oyunu oldu. Oyunun yayınlandığı 24 saatde kategoride birinci sıraya yerleşerek rekor kırdı.

 

Türkiye’de son zamanlarda en çok ilgi görülen diziler arasında yer alan ayrıca iyi reyting sonuçları alan “Söz” dizisi aynı zamanda Ülkemizde bir ilke imza attı. İlk kez bir dizi kapsamlı oyunu olan Söz, çıktığı ilk 24 saatde Google Play Store’da oyunlar kategorisinde birinci sırada yerini aldı.

Hem iOS için hem Android için yayınlanan oyun dizideki karakterleri ve dizinin konusunu iyi bir şekilde de takip ediyor.

 


12 kişilik bir ekip tarafından yapılan, aksiyon ve strateji türündeki oyun Google Play Store ve App Store üzerinden iki platform üzerinden de ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Oyunda dizideki karakter ve kabiliyetlerine göre yapılan Özel kuvvet Tim Komutanı Yavuz (Tolga Sarıtaş), Avcı (Burak Sevinç), Keşanlı (Görkem Sevindik), Hafız (Mustafa Yıldıran), Karabatak (Eren Vurdem), Çaylak (Aytaç Şaşmaz) ve Aşık’ın (Doğukan Polat) karakterleri oynamak mümkün.

 

 Google Play SÖZ İNDİR  Apple Store SÖZ İNDİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir