İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Trabzonspor ve Ersun Yanal’ın Kan Uyuşmazlığı!

Trabzonspor ve Ersun Yanal’ın Kan Uyuşmazlığı!

Trabzonspor ve Ersun Yanal’ın Kan Uyuşmazlığı!

Muharrem Usta Trabzonpor’a başkan seçildiğinde hepimiz şu doğrulardan bahsettik; İstikrarlı bir kadro yapısı, istikrarlı bir hoca ve biraz sabır dedik…

 

Ersun Yanal geldiğinde biz Ersun Yanal’a bundan önce yeteri kadar sabır göstermedik. Biraz sabır gösterelim o başarılı olacaktır dedik. Fenerbahçe’liliğini bile gündeme taşımadık. Ancak Dün oynanan Alanyaspor maçında 3-0 önde olduğumuz maçı rakip takıma hediye edince bu işin artık yürümeyeceğini anladık.

Oyun önü kurgusu hemen hemen iyi olan Ersun Yanal oyun içi müdahaleler de yetersizliği performans düşüklüğü olduğundan toplam da 10 puan kaybettik. Maçtan önce şu cümleyi kurdum Castillo varsa Castillo oynar. Ama bağıra bağıra ben hazır değilim diyen Volkan oyuna girerken ne tesadüf Castillo yedekte oturdu. Defans sistemi tamamen çöktü Okay dan stoper yapma çabası ve geçen sezon en iyi defans oyunu oynayan Durica-Uğur ikilisini bile tercih etmedi. Stoper alt yapısından gelmek cümlesi aslında bize bunu özetliyorduk. Takım kötü değil Hoca kötü.!

Muharrem Usta ve yönetimine açık çağrımızdır. Ersun Yanal HAYALİ yalan olmuştur. Derhal vakit kaybetmeden Kan uyuşmazlığı giderilip Ersun Yanal ile yollar ayrılmalıdır. Bu taraftar Şenol hocasına bu kadar sabır ve imtiyaz göstermedi. Mustafa Reşit Akçay’a bu sabır gösterilse şu an en az 15 puanımız vardı. Trabzonspor kimseye muhtaç değildir. Ersun Yanal ısrarı devam ederse bu durum Muharrem Usta’yı da istifaya sürükler. Büyük takım hocası böyle bir hezimetten üst üste gelen puan kayıplarında sonra çıkıp benim hatam diyebilme erdemine sahip olmalıdır. Utanmadan çıkıp hala taraftar tepkisi önemli değil bunlar futbolun içinde var pişkinliğinde ki cümleleri yapabiliyor. Trabzonspor taraftarı bu pişkinliği vurdumduymazlığı hak etmiyor.. Bir nesli kaybediyoruz. Bunu kazanmanın tek yolu da Bir karakter ortaya koyup bu yolda devam edilmeli. Ama Ersun Yanal artık Trabzonspor’da ki misyonsuzluğunu tamamladı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

TRABZONSPOR RUHU ADMİNİ facebook.com/Trabzonspor61Ruhu

Yorum Yap