1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Trabzonspor Bu Olamaz Acilen “Dur” Denilmesi Gerekiyor!

Trabzonspor Bu Olamaz Acilen “Dur” Denilmesi Gerekiyor!

Trabzonspor Bu Olamaz Acilen “Dur” Denilmesi Gerekiyor!
3

Değerli okurlar durum değerlendirmesi yapmadan, ders almadan, ortak karar verilmeden yapılan her hamle bizi her geçen gün daha da geriye atıyor. Artık bunun acilen farkına varılması gerektiği kanaatindeyim.

 

 

Bu camiayı bu hale sokmaya kimsenin hakkı yok. Biz 3-5 senelik başarılarla bu seviyeye gelen bir takım değiliz. Saha neticelerinden önce konuşulması gereken çok daha mühim konular var. Sizlere benim gördüğüm başlıca problemleri maddeler halinde sıralamak istiyorum.

 

1) Trabzon yerel medyası takıma aşırı derecede zarar veriyor.

2) Kişilere haddinden fazla, olmazsa olmaz gözüyle bakılıyor.

3) Futbolcuları kulübün üstüne çıkarma, bir anda büyütüp bir anda yerin dibine sokmak gibi bir hastalığımız var.

4) Kendi taraftarımızdan bu derece olumsuz baskı yememiz futbolcu ve takım performansında gelgitlere sebep oluyor.

5) Trabzon gibi bir kentin maddi ve manevi kaynaklarından yararlanamıyoruz.

6) Gelir elde edemiyoruz ve parayı yönetemiyoruz.

7) Yapılan transferler ihtiyaç ve maddi durum esas alınarak değil de sanki taraftara sus payı vermek istercesine, yapılıyor.

8) Vizyon, İstikrar gibi çok ihtiyacımız olan fakat sözden öteye geçmeyen tabirlerle kandırılıyoruz.

9) Uzun vadede ne mali nede idari bir plan yok Kulüp her sene sil baştan; oyuncusu, teknik ekibi, yönetim kurulu üyeleri değişerek borç batağına sürükleniyor.

10) Kentde hiçbir şekilde birlik sağlanamıyor, ne taraftar grupları ne İş adamları ne de Trabzonspor’un önde gelen isimleri bir araya getirilip Trabzonspor’un başarısı için bir masaya oturtulamıyor.

Benim bir Trabzonspor taraftarı olarak gördüğüm başlıca problemler bunlardır. Atladığım hususlar olabilir mazur görün bizim Trabzonspor’un başarıyı yakalaması ve eski günlerine dönmesinden başka gayemiz yok!

Saygılarımla..

FEYYAZ KÖSEOĞLU

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İstanbul’da yaşıyorum Trabzonluyum.Ticaretle Uğraşıyorum. İnternet ve bilişim sektöründe çalışmalar yapıyorum. Youngcorners.com'un fikir sahibi ve kurucusuyum. Aynı zamanda Trabzonspor Kongre üyesi ve Kıyıder gençlik kolları başkanıyım sizler ile gündem ve spor alanlarındaki gözlemlerimi paylaşmaya çalışacağım.

Yorum Yap