İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Trabzonspor: Ah Nerede Vah Nerede!

Trabzonspor: Ah Nerede Vah Nerede!

Trabzonspor: Ah Nerede Vah Nerede!

Her Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra ben bu şarkıyı hatırlarım, bir bilebilsem ah nerede? yani gerçekten takımın üstünde bir beddua mı var diye düşünmekten öteye geçmiş durumdayım.

Arkadaş! takımın bu durumuna ve tüm olumsuzluklara rağmen taraftarın bu desteği vermiş,rakibin zaten iyi durumda değil tüm kamuoyuda artık galip geleceğini düşünüyor ee daha ne olsun?

MAÇ İLK YARI KAYBEDİLDİ

Maçın henüz başında gereksiz yapılan onca top kaybı, orta sahada 2 top dahi yapamamak, adeta ne oluyoruz dedirtti.Tamam bu maçın psikolojik olarak farklı bir durumu olduğunu kabul ediyorum.Ama sen Trabzonsporsun! Allah aşkına çıkarsın aslanlar gibi oynarsın kazanırsın kaybedersin orası ayrı bir durum, en azından taraftarın ayakta alkışlar seni ama ne oldu? ilk yarıyı izleyen her taraftar bu maçı Trabzon alamaz dedi. Yani maç ilk yarı bitti.

SOSA HANGİ MAÇTA OYNAYACAK?

Rıza hoca etme eyleme. Geçen hafta Sosa hazırım görüntüsünü vermiş. Bu adamın maça ilk 11 başlamaması için hiçbir bahane olamaz. Yusuf’a aşırı tahammülünün sebebi nedir? Piyasadaki yıldız oyuncu söylemi mi? Saç boyamakla yıldız olunsaydı, kuaförler yıldız adayları ile dolar taşardı. Önce kendine çeki düzen versin, formayı hak ettiğini göstersin sonra yıldız mı Venüs mü? karar veririz.

MAÇTAN ÇIKARILACAK NOTLAR

-Kamil Ahmet hakkını helal et

-Jose Sosa kurban olayım o boya posa

-Asıl Burak King Burak Yılmaz’dır

-Volkan demirel üç harfli olmadığını gösterdi

-Trabzon maçlarındaki Fener’den, daha rahatı gevşektir… 🙂

 

                                         FEYYAZ KÖSEOĞLU

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İstanbul’da yaşıyorum Trabzonluyum.Ticaretle Uğraşıyorum. İnternet ve bilişim sektöründe çalışmalar yapıyorum. Youngcorners.com'un fikir sahibi ve kurucusuyum. Aynı zamanda Trabzonspor Kongre üyesi ve Kıyıder gençlik kolları başkanıyım sizler ile gündem ve spor alanlarındaki gözlemlerimi paylaşmaya çalışacağım.

Yorum Yap