İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilim & Teknoloji
  3. Tablet Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tablet Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tablet Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Günümüzde yavaş yavaş laptopların yerini tabletler almaya başladı. Ama henüz hiçbiri kaliteli bir laptop işlevselliğine kavuşmuş değil. Bu yazıda her seviyede tablet almadan önce dikkat etmeniz gerekenleri listeledik.

 

  • Fiyat

Burada “Pahalı olan en iyisidir.” mantığıyla yaklaşmamız gerekiyor. Zira ilk opsiyonumuz fiyatsa

 

  • Tasarım ve taşınabilirlik

Taşınabilirlik tabletleri tercih nedenlerimizden en önemlisi diyebiliriz. Genel olarak video izlemek, basit günlük işler amacıyla tablet almak istiyorsanız Android tabletleri taşınabilirlik avantajıyla da alabilirsiniz. Hem günlük işler hem de eğlence amacıyla tablet almayı düşünüyorsanız iPad modelleri sizin için ideal olacaktır. Günlük basit işlemler için giriş seviyesindeki Windows tablet modellerini gözden geçirebilirsiniz.

 

  • Kusursuz Performans

Evinizde bulunan PC ile eşdeğer performans ve yapabildiğiniz her şeyi yapmak istiyorsanız, fiyat konusunda yüksek meblağları gözden çıkarmanız gerekiyor. Özellikle iPad Pro ve ikisi bir arada Windows cihazlar oldukça yüksek fiyat etiketine sahipler.  Hem eğlenceyi, hem oyunları, hemde her işinizi kusursuz olarak bir tablette yapmak istiyorsanız Microsoft’un Surface tabletlerini önerebiliriz. Zira bazı modellleri üst seviye oyun laptoplarıyla aynı donanıma sahip. Ancak fiyatları da 6-8 bin lira arasında değişiyor. App Store’daki her uygulamayı sorunsuz çalıştırmak, sınırsız web işlemleri ve çizimleri iPad Pro kullanarak sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap