Kapat

Spotify’da 3 Aylık Premium’a Büyük İndirim!

Anasayfa
İnternet Spotify’da 3 Aylık Premium’a Büyük İndirim!

Birçok ülkede hizmet veren online müzik platformu Spotify, yeni kullanıcılar için 3 Aylık Premium paket ücretini yanlızca 0.99 TL’ye çektiğini duyurdu.

 

Yılın en büyük kampanyalarından birini duyuran Spotify, yeni yıl öncesinde müzik severlerin diledikleri anda reklam içeriği olmadan, yüksek kaliteli audio ses kalitesine sahip milyonlarca şarkıya erişim sağlayan üç aylık Spotify Premiumpaketini 0.99 TL ücret karşılığında sunuyor. Yeni yıl eğlenceniz için ister en çok dinlenen şarkılardan ister kendi favorilerinizden oluşan çalma listelerini hazırlamaya başlayın, Spotify‘ın sürprizleri yeni yılın ruhunu yakalamanızı sağlıyor.

 

  • Daha önce kredi kartı bilgilerini sağlamamış ya da 30 günlük deneme paketi kullanmamış yeni Spotify Premium kullanıcıları için üç aylık paket sadece 0,99 TL.
  • 21 Ekim 2017 itibariyle aktif hesabı olmayan eski Spotify Premium kullanıcıları için üç aylık paket, tek paket fiyatına sadece 13,99 TL.

Kampanya, 31 Aralık 2017 tarihine kadar kayıt yaptıran ve kampanya şartlarına uygun olan kullanıcılar için geçerli olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir