İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Snapchat’den Ayağa Kalma Adımı! Tasarım Tamamen Değişiyor!

Snapchat’den Ayağa Kalma Adımı! Tasarım Tamamen Değişiyor!

Snapchat’den Ayağa Kalma Adımı! Tasarım Tamamen Değişiyor!

Snapchat’in CEO’su Evan Spiegel, Android sürümünün tasarımının değiştirileceğini açıkladı.

 

Snapchat’in sahibi Snap Inc şirketi yakın bir zamanda üçüncü çeyrek kazançlarını açıkladı. Açıklanan Raporda sadece 4.5 milyon yeni günlük aktif kullanıcı kazanmıştı.
Bu rapora göre, Snapchat kurucusu ve CEO’su Evan Spiegel, dikkat çekebilecek bir başka ilginç şey duyurmuştu. Uygulamanın Android sürümü için tamamen yeniden tasarlandığını söyledi. Yeni tasarımın, Snapchat’e bir çok şey katacağını işaret eden Spiegel, Uygulamayı daha kullanıcı dostu hale geleceğini söyledi.

Spiegel, uygulamanın ne zaman yeni tasarım ile kullanıcılarının karşısına geçeceğini açıklamamış olsa da, bazı kaynaklar bu tarih 4 Aralık olarak gösterdi.
Bu kaynaklar, uygulamanın bazı bölümlerinin aynı kaldığını ortaya koyuyor. Sol köşede Hikayeler bölümü bulanacak ve kamera, fotoğraflar ve videolar şimdi olduğu gibi kalacak. Sağ kısımda ise spor etkinliklerine dayalı çeşitli topluluk kaynaklı videolar bulunacak ve “Hikayelerimiz” olarak adlandırılacak.

Bunun dışında kullanıcılar, Snapchat iş ortakları olan CNBC ve BuzzFeed de dahil olmak üzere sağ tarafta videoları görecekler. Üstelik kullanıcılar sağa kayarlarsa, doğrulanmış profile sahip ünlülerin gönderdiği paylaşımları da görecekler.

Yorum Yap

Yorum Yap