1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. Sıfır Bir Dizisi Yeni Sezonda Kanal Değişikliği Yapıyor! Sıfır Bir Artık BluTV’de!

Sıfır Bir Dizisi Yeni Sezonda Kanal Değişikliği Yapıyor! Sıfır Bir Artık BluTV’de!

Sıfır Bir Dizisi Yeni Sezonda Kanal Değişikliği Yapıyor! Sıfır Bir Artık BluTV’de!

Türkiye’de en çok izlenen internet dizisi olan Sıfır bir, yeni sezonda BluTV’de yayınlanacak.

 

Geçtiğimiz yıllarda Youtube’de yayınlanan fenomen internet dizisi “Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da”, yeni sezonunun BluTV’de yayınlanacağı duyurdu.

Dizinin geçirdiği iki sezonunda Türkiye’de ki internet dizilerinin izlenme rekorlarını kıran Sıfır Bir, Adana’nın Hürriyet mahalesinde yaşayan bir grup gencin, mahalede yaşadığı olaylara dayanarak hazırladığı bu film, beklentilerin üstünde çıktı.

 

 

Sıfır Bir amatör olarak başladığı yayın hayatında, gittikçe gelişerek izlenme sayılarını arttırdı. Üst üste rekorlar kıran Film Türkiye’de büyük izleyici kitlesi edindi. Artık Sıfır Bir, BluTV’nin desteğiyle yeni başarılara imza atacak Sıfır Bir, Youtube kanalında yayınladığı videoyla Oyuncular tarafından BluTV’ye geçişi anlatıldı.

 

 

3.Sezonda oyuncularda değişiklik yok!

Sıfır Bir’in merakla beklenen 3.sezonunun merakla beklenen konusu oyuncu değişikliği, 3.sezonda karakterler de bir değişiklik olmayacak.
Size ufak bir bilgi verelim; Bu Sezon, Savaş, Özgür ve CİO’nun çocukluklarını, dostluklarının nasıl oluştuğunu ve onların hangi koşulların böyle hayata yönelttiğini de göreceğiz.

 

Geçtiğimiz 1 ve 2.Sezonlar Youtube’da İzlenebilir Olacak

Sıfır bir izlemeyenler kişiler için Youtube’dan geçtiğimiz bölümleri izleyebilir. Youtube’dan halen izlenebilen Sıfır Bir’de, bir göç gettosu olan Hürriyet Mahalesinde büyümüş gençler, Cio, Savaş, Özgür, Anafor, Sarsılmaz’ın sokağın kirli yüzlerine verdiği mücadeleri izliyoruz. Dizinin arka planında tam bir sokak kültürü hakim. İkinci sezonda ise, Savaş ve ekibi, kendilerine biçtikleri bu görevi yürütürken bir düşman edinirler. Anafor karakterinin düğünü bilinmeyen kişiler tarafından savaş yeri ilan edilir. Düğünde evleneceği kadın ve beraberinde bir çok kişi yaralanır.

Yorum Yap

Yorum Yap