İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy X Yeniden Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy X Yeniden Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy X Yeniden Ortaya Çıktı!

Son zamanlarda birçok söylentinin çıktığı Samsung’un yeni modeli olacak telefonu Galaxy X hakkında birçok farklı raporlar yayınlanmıştı. Bugün Galaxy X, Samsung’un resmi web sitesinde göründü.

 
Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy X’in ismini bugünlerde sıklıkla duyar olduk. Telefonla ilgili farklı kaynaklar tarafından söylenen bir takım iddialar var. Cihazın iki ekrana sahip olmasının yanında, yeni bir pil teknolojisini kullandığı belirtiliyor. Bunların yanında telefonun 2018 başlarında çıkacağı ileri sürülüyor. Fakat Galaxy X hakkında birçok detay halen sis perdesinin altında.

 

RESMİ DESTEK SAYFASINDA LİSTELENDİ

 

Bu kısımları bir kenara atacak olursak, telefonun varlığını ortaya koyan yeni bir kanıt daha ortaya çıktı. Hem de Samsung’un kendisinden. Şirketin Korece olan resmi destek sayfasında Galaxy X, SM-G888N0 model adıyla listelendi.

 

 

Destek sayfasında ne yazık ki telefonla ilgili herhangi bir ayrıntı yok. Bu durum diğer taraftan Galaxy X’in en azından 2018 başlarında tüketicilerle buluşacağını gösteren diğer bir bulgu. Destek sayfasında listelenen telefonlar genel olarak birkaç ay içinde piyasaya sürülüyor.

Galaxy X’le ilgili yeni gelişmeler olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap