1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy S9 Yavaş Çekimde Full HD Video Çekecek!

Samsung Galaxy S9 Yavaş Çekimde Full HD Video Çekecek!

Samsung Galaxy S9 Yavaş Çekimde Full HD Video Çekecek!

Samsung Galaxy S9 telefonları iddia edilenen göre yavaş çekimde Full Hd kaliteye sahip olabilecek.

 

Kısa süre önce bir rapor, amiral gemisinin 3D yüz tanıma teknolojisini içerdiğini iddia etti. Açıklanan bilgilere göre, Galaxy S9 1000 fps görüntü algılayıcı özellikliğe sahip olacak. Sony Xperia XZ Premium ve Xperia XZ1’de bulunan sensör ile aynı özelliklerde olacağı tahmin ediliyor.

Sony, saniyede 1.000 kare süper yavaş hareketli Full HD video kaydedebilen özel bir DRAM ile donatılmış 3 katmanlı yığınlanmış CMOS görüntü sensörünü tanıtmıştı. Size biraz perspektif sunmak için iPhone 7 Plus’In, 240 fps’de yavaş çekimli video çekim özelliğini desteklediği söylenebilir. Rapora sadece Galaxy S9 ve S9 Plus değil, 3 katmanlı görüntü sensörünün Galaxy X Foldable akıllı telefonunda da kullanılabileceği belirtiliyor.

Samsung’un 3 katmanlı görüntü alıcısının seri üretimine Kasım ayında başlaması ve Galaxy S9’da kullanılabilmesi bekleniyor. Dolayısıyla, raporun doğru olduğu ortaya çıkarsa, Galaxy S9 ve S9 Plus, Samsung’un 3 katmanlı görüntü algılayıcıyı özellikli ilk akıllı telefonları olacak.

Beklenen diğer özellikleri hakkında konuşulan Samsung Galaxy S9 ikilisi, Galaxy Note 8’deki gibi arka yüze çift kamera kurulumu ile geliyor. Qualcomm Snapdragon 845 yonga setinin akıllı telefonlara 6GB RAM ile güç sağlayacağı tahmin ediliyor. Yazılımlarda olduğu gibi, cihazların Android 8.0 Oreo cihazında hemen çalıştırılması bekleniyor. Bunun yanında, Samsung Galaxy S9 modelinin selefi ile aynı görünüme sahip olması muhtemel.

Şirket, amiral gemilerini Ocak 2018’in sonuna doğru piyasaya çıkarabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap