İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Şampiyon Beşiktaş Sahada!

Şampiyon Beşiktaş Sahada!

Şampiyon Beşiktaş Sahada!

Yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesislerinde başlayan Beşiktaş rakiplerinin aksine şuana kadar transferde sessiz.

 

İç transferde hareketlilik yaşayan siyah beyazlılar Şampiyon kadronun korunması için çalışıyor. Şampiyonlar ligi kriterlerine uymak icin atılan ilk adım ise Atinc Nukan ile yola devam kararı oldu.

Rakipleri, son 2 yılın şampiyonu unvanını Beşiktaş’ın elinden almak için birbirinden değerli isimleri kadrolarına kattılar. Beşiktaş ise transferde ölü taklidine devam ediyor.

 

Menajerler ve oyuncular tarafından bizzat Beşiktaş ile irtibata geçenler var , yaklaşık 1 hafta önce Beşiktaş ile görüşen ve imzaya çok yakın olan isim Hakan Çalhanoglu , İtalyadan gelen teklifle rotasını Milana çevirdi .

 

 

Rakip takımlardan Beşiktaş’a transfer olmak isteyen bir çok isim var bunlardan birisi ise Galatasaraylı Sneijder; menajeri aracılığıyla görüşmeler yapıldı ama istekleri Beşiktaş’ın kasasına uymuyor. Bu yüzden siyah beyazlı ekip bu transfere sıcak bakmıyor.

 

 

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Jose Ernosta Sosa Milanda mutsuz olduğunu ve Beşiktaş’a gelmek istediğini belirtti. Başkan Orman ne kadar bu transferin yolunu kapatmış gibi açıklamalar yapsada aynısını Ricardo Quaresma içinde yapmıştı. Beşiktaş’ın şartlarını kabul ederse bu transfer olur gibi gözüküyor.

 

 

Bir başka gelişme ise Aboubakar; Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda takımda görülmek isteyen Kamerunlu oyuncu ile temaslar sürüyor. Şayet bu transfer gerçekleşir ise en büyük pay Aboubakar’ın; Beşiktaş’a gelmek için elinden geleni yapıyor.

 

 


Gelelim gündem yaratan Pepe transferine daha gündem de olmaya devam edecek gibi görünüyor. Konfederasyon kupasında mücadele eden Portekizli, kendisine gelen teklifler içinde en makul olanı nitekim Beşiktaş’ın teklifi. İmza aşamasina gelindi fakat kupanın yeni sona ermesi Pepe’nin uzun bir tatil yapacağı anlamına geliyor. Siyah beyazlıların Çin’de yapacağı kamp programına yetiştirilmesi için yönetim elinden geleni yapıyor.

 

Daha yazılıp çizilmeyen onlarca isim var. Temmuz sonu Beşiktaş için çok hareketli geçecek.

Yorum Yap

Yorum Yap