İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. Recep İvedik 6 Geliyor! Çalışmalar Başladı

Recep İvedik 6 Geliyor! Çalışmalar Başladı

Recep İvedik 6 Geliyor! Çalışmalar Başladı

Yaptığı Recep İvedik serileri ile her sene en çok izlenen film rekorunu egale eden Şahan Gökbakar, filmin yeni serisi, Recep İvedik 6 sorularına sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile yanıt verdi.

Şimdiye kadar 5. çekilen komedi filmi Recep İvedik serisiyle ilgili yeni haberler çıkmaya başlamıştı. Haberlerin ardından filmin başrol oyuncusu ve oluşturucusu Şahan Gökbakar yeni seri Recep İvedik 6‘nın müjdesini verdi.

Şahan Gökbakar kardeşi Togan Gökbakar ile beraber yeni serinin ön hazırlıklarına başladığını belirtti. Ayrıca Şahan, yeni serinin hakkında kısa bir söylemde bulundu. “Aklımızda Recep İvedik 6 için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. 2019’da vizyonda olacak”.

 

Recep İvedik 6’nın Konusu Ne Olacak?

Filmin yeni serisi ile ilgili paylaşılan görselin ardından, filmin Afrika’da mı geçeceği merakı yayıldı. Şahan Gökbakar’ın İnstagram’da paylaştığı fotoğraf harici şuanda film ayrıntısı yok. Filmin önümüzdeki yıl Şubat ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

HABER EKİBİ

İletişim için: iletisim@youngcorners.com

Yorum Yap