1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. PES 2019 Nasıl Olacak?

PES 2019 Nasıl Olacak?

PES 2019 Nasıl Olacak?

Futbolsever oyuncuların merakla beklediği Pes 2019 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. E3 2018 öncesi duyurulması beklenen oyunun 4K desteği ile geleceği söyleniyor.

Her yılın beklenen oyunlarından PES serisinin devamı 2019 için ilk bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Hideo Kojima’nın ünlü grafik motoru Fox Engine ile PES’in yeni serisine tekrardan hayat vermeye hazırlanılıyor.

İlk olarak Metal Gear Solid V ile kullanılan grafik motoru Fox Engine, oyunlara kattığı gerçeklik ve detaylandırmalar ile adeta gerçek hayat hissi veriyor. PES 2019‘un herhangi bir tanıtımı bulunmasada bu yıl önceki serisine göre çok farklı ve geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

 

 

Şimdilik sızan bilgiler arasında bulunan 4K versiyon, Xbox One X ve PS4 için gelecek. İki konsolda 4K ve 60 FPS olarak çalışacak yeni PES’in yeni ekran görüntüleri yavaş yavaş internete düşüyor. Yine sızan bilgiler arasında zeka tarafında önemli geliştirmelerin yapılacağı belirtiliyor. Ayrıca alınan bilgilerde, yeni seride Become A Legend modunun yenileneceği ve Rondom Selection modunun ise ilk kez online olarak kullanabileceği de yer alıyor.

 

 PlayStation Store’da açıklama kısmında belirtilen detaylar:

 

  • Gerçek Ligler: Lisanslı liglere büyük ilave yapıldı.
  • Yeni MyClub: Oyuncuların nasıl kontrat imzaladığından, yıl boyunca piyasaya sürülen oyuncuların özel sürümlerine kadar tüm unsurlar yeniden yapıldı.
  • Büyülü Anlar: Oyuncu bireyselliği 11 yeni yetenek özelliğiyle bir sonraki seviyeye taşındı. Geliştirilen şut çekme hareketleri ve animasyon ile harika goller atın ve dayanıklılığın etkisini hissedin.
  • Güzel Bir Oyun: 4K HDR’de müthiş animasyonlar ile foto-gerçekçilik.
  • ML Gerçek Sezon: 3 önemli değişiklikle gerçek bir menajer hayatını deneyimleyin, ICC sezon öncesi, derinlemesine transfer sistemi ve yeni lig lisansları.

 

PES’in yeni serisinde Türkiye Ligi yer alacak mı?

 

 

2019 için oyuncular şimdiden imza kampanyaları başlatmış durumda fakat Konami‘nin Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştüğüne dair herhangi bir açıklama bulunmuyor.

12 Eylül 2018 tarihinde oyuncular ile buluşması beklenen PES 2019’un fiyatı ise 300-350 TL civarında olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

HABER EKİBİ

İletişim için: iletisim@youngcorners.com

Yorum Yap