1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nusret New York’ta Eleştirilere Maruz Kaldı!

Nusret New York’ta Eleştirilere Maruz Kaldı!

Nusret New York’ta Eleştirilere Maruz Kaldı!

Dünyanın dört bir yanından tuz serpme hareketi ile tanınan ve fenomen haline gelen kasap Nusret Gökçe, Türkiye’nin dışına çıkarak New York, Miami ve Doha’da da restoran açtı. Nusret hakkında Amerika’nın en ünlü gurmelerinden ve aynı zamanda yazar olan Steve Cuozzo, restorana giderek etler hakkında kötü eleştirilerde bulundu.

 

Ete tuz serpme hareketiyle fenomen olan ve dünya çapında ünlenen Nusret, bir şubesini de New York’ta açmıştı. Fakat bu şubede işlerin iyi gitmediği görünüyor. Dünyanın en çok et tüketen ülkelerinden biri olarak bilinen Amerika’da nusretin etleri eleştirilere maruz kalmaya başladı.

Ünlü gurmen Steve Cuozzo, gazetedeki köşe yazısında Nusret hakkında düşüncelerini paylaştı. Genel olarak pişirilen etlerin lezzetini beğenmediği ve bununla birlikte fiyatların aşırı pahalı olduğunu belirten eleştirmen neredeyse olumlu tek bir kelime kullanmadı.

Ayrıca Nusr-Et’e giden müşterilerden birisi de hesabın fişini sosyal medya hesabında paylaşarak fiyatların yüksek olmasını protesto etti.

Nusr-Et New York Fiyatlar;

Yorum Yap

Yorum Yap