İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilim & Teknoloji
  3. Maillerinizi Daha Hızlı Yazabileceksiniz!

Maillerinizi Daha Hızlı Yazabileceksiniz!

Maillerinizi Daha Hızlı Yazabileceksiniz!

Google, Gmail kullanıcılarının zamandan tasarruf edebilmeleri için yeni bir özelliği tanıttı.Smart Compose ismiyle duyurulan özellikte, e-posta işlemlerinin hızını arttırmak amaçlandı. Google, düşündüğümüzden daha uzun süren bu işlemlerde yardımcı olabilmesi adına cümleye başlayış şeklimize göre devamında gelmesi muhtemel kelimeleri tahmin eden yapay bir zekayı kullanıcıların beğenisine sundu.

Smart Compose, yapmış olduğu önerilerle e-postalarınızda tam cümleler yapmanızı ve böylece daha kolay taslak oluşturmanızı sağlar.
Smart Compose, siz mail yazarken size öneriler sunacak.Beğendiğiniz bir kelime veya cümle önerisi olursa öneriyi kabul edip yeni cümle oluşturabilirsiniz.
Smart Compose, sizin yapabileceğiniz yazım ve dil bilgisi hatalarını azaltmanızı sağlayacak.Bunun dışında sürekli aynı şeyleri yazmamanız için size yardımcı olacak.Bu özellik birkaç hafta içerisinde kullanıma hazır hale getirilecek.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mersinliyim ve Mersin\'de ailemle birlikte yaşıyorum. 20 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 2. Sınıf öğrencisi olduğum için şuan Istanbul\'dayım. Spor benim hayatım sadece Türkiye\'de değil Dünyadaki spor gelişmeleriyle de yakından ilgileniyorum.

Yorum Yap