İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Kadıköy’de Bol Gollü Gece!

Kadıköy’de Bol Gollü Gece!

Kadıköy’de Bol Gollü Gece!
3

Liderin puan kaybettiği haftada Fenerbahçe için kazanmak şarttı. Maça iyi başlayamayan Fenerbahçe Neustadter’in bir anlık hatasını Umut Bulut affetmedi ve Kayserispor Golü buldu. Valbuena – Hasan Ali ikilisi dikkat çekti ve ardından bu ikilinin katkısıyla beraber Ozan Tufan golü attı ve Fenerbahçe soyunma odasina moralli gitti.

 

 

Aykut Kocaman 3 puan için çıkmadı; ilk yari oyun kuramayan bir Fenerbahçe vardı sahada, gerek Guilano gerek Dirar’ın etkisiz olması Fenerbahçe’yi hücumda başarısız kıldı. Şampiyonluğa inanan tek isim Valbuena’ydı sahada, bugun iki kişilik oynayan ama takım ardadaşlarından gerekli yardımı alamayan Valbuena Fenerbahçe’yi kurtaramadı. Aykut Kocaman’ın Skrtel’i kesmesi ve Neustadter’e forma vermesi dikkat çekti.Neustadter ve Neto’nun defansta hatalar yapması pahalıya patladı. Defans’da açık veren Fenerbahçe kalesi bir hayli sırıttı. Galatasaray maçı hariç bütün maclarda gol yiyen Fenerbahçe bu maçıda boş geçmedi. Hatalar yapmasına rağmen Neustadter hatalarını golü ile telafi etti, 1-1 eşitlik devam ederken kornerden kullanılan topta Neustadter gol atmasıyla Fenerbahçe adeta kan buldu.

 

 

“Futbol çok ilginç olaylar barındıran bir oyun” diyebiliriz. Josef De Souza tam bir görev adamı, gerek kademeye girerek top kesmesi, gerek savunmanın hatasını telafi etmesi ve Bir de bunu golle süslemesiyle adeta kendine hayran bıraktı.

 

1-0 dan 3-1 yapan Fenerbahçe sonradan açıldı ve farka gitti. Oyunun geri kalanında Aykut Kocaman’ın defans yapması skoru elinde tutmasına izin vermedi ve Kayseri 3-3 yaparak Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’sini tabiri caizse hezimete uğrattı. Böylelikle her iki takım 1 puana razı oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap