1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. Justice League Geliyor!

Justice League Geliyor!

Justice League Geliyor!
2

Ekim ayı çizgi roman ve süper kahraman filmi severler için çok güzel bir şekilde kapanmak üzere. Thor: Ragnarok hem eleştirmenlerden , hem de izleyicilerden ilk intibah olarak pek hoş karşılandı. Peki kasım ayını (Elbette sınavlar dışında) ne bekliyor dersiniz? Tabi ki bir diğer beklenen film olan JUSTİCE LEAGUE!

 

Daha önceki filmde ufaktan çıtlatılan adalet birliğinin temelleri bu filmde atılıyor. Son zamanlarda her Warner bros. filmi gibi bu filmde çok sancılı bir yapım sürecinden geçip, karşımıza çıkacak. Yapım sürecinde önce meşhur yönetmenimiz Zack Snyder ailevi nedenlerden dolayı yapımı bıraktı. Ardından Marvel’in Avengers filmlerinin yönetmeni olan Josh Whedon geldi, oyuncular geri çağırıldı, yeniden çekimler yapıldı, hatta müzisyeni bile değişti. Böylelikle hayranlarında büyük bir kesimini telaşlandırdı.

 

Peki JUSTİCE LEAGUE biz sinema severlere ne vaad ediyor? Bir çizgi roman okuyucusu olarak aklımız direk karakterlere gider; BATMAN, SUPERMAN, WONDER WOMAN, FLASH, CYBORG, AQUAMAN. Bu bir kesim için çok şey ifade etse de sorunun asıl cevabı şu:

 

JUSTİCE LEAGUE; bir önceki filmin sonrasında dünyada bir umutsuzluk durumu varken, ünlü kahramanımız kara şövalye ve wonder woman’ın dış tehditlere karşı(dış mihrak) özel yetenekleri olan bir süper kahramanlar birliği yani adalet birliğinin kurulmasını ve kötü karakterimiz büyük tehdit STEPPENWOLF ile olan mücadelesini konu alıyor.

 

FİLMİMİZ TÜRKİYE’DE 17 KASIM CUMA VİZYONA GİRECEK!

 

Yorum Yap

Yorum Yap