1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. iPhone X’in Dudak Uçuklatan Tamir Fiyatı!

iPhone X’in Dudak Uçuklatan Tamir Fiyatı!

iPhone X’in Dudak Uçuklatan Tamir Fiyatı!

Yılın en çok bekleneni iPhone X, şaşırtıcı bir fiyat ile piyasaya sürülmüştü. Ülkemizde fiyatı merakla beklenen iPhone X satış fiyatı 6000 TL olduğu açıklanmıştı.

iPhone X piyaya sürülene kadar bir çok sorun ile karşılaşmıştı. KGI analisti Ming-Chi Kuo iPhone X’in ilk seferde Kasım’da piyasaya yalnızca 3 milyon adet sürüleceğini açıklamıştı.

Telefonlarımız bozulabilir, camı kırılabilir. Camının kırılmasını bazen kırılmaz cam ile önleyebiliriz. bozulursa da servise göndeririz.

 

Fakat iPhone X için bu durum nasıl? hep birlikte göz atalım…
Daha önce “Daha ucuza daha fazlasını yapar” misyonuyla elektronik cihazlarını satan Apple, günümüzde bu misyonundan çok uzaklaşmış gibi gözüküyor.

 


Apple’ın yeni gözdesi iPhone X, 1000 dolarlık satış fiyatı ile herkesi şaşırtmıştı. Abd’de dün ön satışa çıkan Apple’ın akıllı telefonu, stokları anında tüketti. Apple bu siparişlerin ardından garantı dışı tamir ücreti için fiyat listesi yayınlandı. Listede tamiri en pahalı olan şey ise ekran oldu.

Yayınlanan fiyatlara göre, garanti dışı ekran değişimi Apple tarafından yapılacak. Fakat bu ücret ABD’de 279 dolar olarak şaşırttı. Telefonunuzun tamamına gelecek darbeler için de servis ücreti olarak 549 dolar ödeyeceksiniz.
Eğer ülkemizde bu telefona sahip olacaklara tavsiyemiz. Telefonunuza koruyucu ne varsa takın, yoksa dudak uçuklatıcı fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap