1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. iPhone X Benzeri Telefon: Sharp Aquos S3!

iPhone X Benzeri Telefon: Sharp Aquos S3!

iPhone X Benzeri Telefon: Sharp Aquos S3!

Sharp’ın son zamanlarda üzerinde sıkça çalıştığı yeni modeli Aquos S3 iPhone X’e benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 

 

2017 Yılında iPhone benzeri birçok telefona şahit olmuştuk. Fakat Sharp’ın çıkardığı Aquos S3 modeli iPhone’un 10.yılına özel çıkardığı X modelini adeta klonluyor.

 

Öyle görünüyor ki, Sharp’ın bir sonraki akıllı telefonu Aquos S3 de bir çentik özelliği olacak. Ancak, bu sefer ki çentik Aquos S2 veya Essential Phone’un çentiğinden farklı görünüyor.

Sızdırılan bulanık görüntüde Sharp Aquos S3’ün iPhone X’inkinden farklı olmayan bir çentik özelliğini gösteriyor. Sharp, dün Aquos S3’ün 16 Ocak’ta piyasaya çıkacağını açıkladı ancak, Sharp FS8018 adlı ikinci bir telefonun da gelmesini bekliyoruz. Telefon Aquos S2’ye benzer bir tasarıma sahip fakat, farklı bir arka tasarımı paylaşıyor. Ayrıca, ekranda bir çentik varmış gibi görünüyor.

 

 

TENAA’ya göre, Aquos S3, 5.99 inç 2160 x 1080 ekrana, 2.2GHz sekiz çekirdeğe sahip Snapdragon 660 işlemciye ve 6GB’a kadar RAM ve 128GB’lık bir depolama alanına sahip. Ayrıca çift arka kameralar ve 3100mAh pil ile birlikte geliyor.

 

 

TEKNOLOJİOKU

Yorum Yap

Yorum Yap