1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. iPhone SE 2, 2018’in İlk Yarısında Geliyor!

iPhone SE 2, 2018’in İlk Yarısında Geliyor!

iPhone SE 2, 2018’in İlk Yarısında Geliyor!

Apple’ın diğer cihazlarına göre ekonomik olarak uygun fiyata sahip olan iPhone SE modeli geliştiriliyor.  SE’nin yeni modeli SE 2 gireceğimiz 2018 yılının ilk yarısında piyasaya çıkması bekleniyor.

Apple bizi şu yıllarda şaşırtmaya devam ediyor. Geleneksel telefon takviminin dışına çıkmaya başlayan Apple, bu sefer gelecek yılın ilk yarısında iPhone SE ailesinin yeni üyesini tanıtmaya hazırlanıyor.

Çinli raporlara göre, akıllı telefonun yalnızca Bangalore, Hindistan’daki Wistron fabrikasında yapılacak. Wistron’un mevcut iPhone SE modelini Hindistan’da topluyor.

Kaynaklara yer vermeyen raporda, yeni iPhone SE 2’nin 450 dolara mal olacağını ve gelişmekte olan pazarlarda satış hedefinin olduğu söyleniyor. Ayrıca bu raporlar sonraki nesil iPhone SE’nin 2018 yılının ilk çeyreğinde sevk edileceğini söylüyor.

Geçmişteki söylentilere göre, iPhone SE 2, iPhone 7 serisi gibi Apple’ın A10 Fusion çipini çalıştıracak ve 2GB RAM, daha büyük bir 1,700 mAh pil, 32GB ve 128GB depolama kapasiteleri, 12 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera gibi özelliklere sahip olacak.

Halen 349 dolara sahip olan mevcut iPhone SE, Apple’ın A9 yongasını çalıştırıyor ve 2GB RAM, 12 megapiksellik bir arka kamera, Touch ID ve diğer özellikleri barındırıyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap