İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. iPhone 6 ve 6S’i iPhone X’a Dönüştürmek

iPhone 6 ve 6S’i iPhone X’a Dönüştürmek

iPhone 6 ve 6S’i iPhone X’a Dönüştürmek

iPhone x’in fiyatını yüksek mi buldunuz? Elinizde iPhone 6 veya 6S varsa telefonunuzu iPhone X’a dönüştürmek mümkün! Telefonunuzu çok daha düşük bir bütçe ile iPhone X’e dönüştürebilirsiniz.

 

 

Apple 10.yılında, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri ile birlikte iPhone X’i de duyurmuştu. Ülkemizde merakla beklenen iPhone X’in satış fiyatı 6.000TL olduğu açıklanmıştı.

 
Eğer iPhone 6 veya 6S var ve iPhone X’i alacak bir bütçeniz yok mu? Bazılarınızın yok dediğini duyar gibiyiz. o zaman iPhone 6’nızı iPhone X’a dönüştürebilirsiniz.

Yapacaklarımız oldukça basit, elinizde bulunan iPhone 6’nın metal arka kasasını çıkarın. Sonrasında ‘yeni’ iPhone X’nun iPhone 6 için yeniden tasarlanmış arka kasasını takın. Kameranın dikey olması telefonunuzu değiştirdi. İşte bu değişiklikler bize bin dolara patlıyor.

 

Dönüştürme işlemi sadece bu kadarla sınırlı değil, küçük bir yazılım güncelleştirmesi ile iPhone X’un ekranının üzerinde bulunan çentiği, iphone 6’nınızdaki cihazınızın ön tasarımına kavuşturabilirsiniz.

 

Anlattıklarımızı anlamadıysanız EverythingApplePro Youtube kanalının paylaştığı videoyu izlerseniz anlattıklarımızı oldukça iyi anlayabilirsiniz. Eğer elleriniz tamir işlerine pratik ise videodaki işlemleri yapabilirsiniz.

 

 


Böyle birşeye gerek olduğu yorumu sizlere kalmış 🙂

Yorum Yap

Yorum Yap