İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. İnstagram’da Hikayeler Nasıl Telefona İndirilir?

İnstagram’da Hikayeler Nasıl Telefona İndirilir?

İnstagram’da Hikayeler Nasıl Telefona İndirilir?

İnstagram’ın Snapchat’den klonladığı Hikayeler özelliği ile adeta Snapchat’i piyasadan sildi. Hikayeler özelliğini İnstagram’a ekleyen geliştiriciler, kullanıcıları hikayelere basması için tetikleyen bir görünüş ile milyonlarca kullanıcı kazandı.

 

Hikayelerde Fotoğraf ve Video hoşunuza gidebilir, ve bunları telefonunuza indirmek isteyebilirsiniz. Ama Maalesef İnstagram hikayeler uygulamasında böyle bir seçenek bulunmuyor.

 

Hikayeleri telefonunuza yalnızca bir program ile indirebilirsiniz.

 

İOS Kullanıcıları için;

iPhone kullanıcısı iseniz, Apple uygulama mağazasına gidip “IG Live (İndirmek İçin Tıklayın)” uygulamasını telefonunuza indirerek, hikayeleri telefonunuza kaydedebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra bir ayar yapmanıza gerek yok, Hikayesini indirmek istediğiniz kişinin hikayesine gelerek “Kaydet” seçeneğine dokunmanız yeterli. Daha sonra indirme işlemi başlayacaktır.

 

 

Android Kullanıcıları İçin:

Android kullanıcısı iseniz, “Story Saver For İnstagram (İndirmek İçin Tıklayın)” uygulamasını telefonunuza yükleyin. Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra İnstagram hesabınızla uygulamaya giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek yok. İstediğiniz kişinin hikayesini telefonunuza indirebilirsiniz.

UYARI: Takip etmediğiniz kişilerinde hikayelerinde bulunan görsel ve videoları indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap