İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. İBB Gençlik Meclisi Tarafından Girişimci ve İnovatif İnsan Akademisi Düzenlendi

İBB Gençlik Meclisi Tarafından Girişimci ve İnovatif İnsan Akademisi Düzenlendi

İBB Gençlik Meclisi Tarafından Girişimci ve İnovatif İnsan Akademisi Düzenlendi
7

1997 yılında dönemin İBB başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan İBB Gençlik Meclisi oluşturduğu 10 ayrı komisyon ile İstanbul’un gençlerine yönelik hizmetler vermeye devam ediyor.

Bu doğrultuda İBB Gençlik Meclisi Girişimcilik ve Yenilik Çalışmaları komisyonu tarafından geçtiğimiz Pazar günü “Girişimci ve İnovatif İnsan Akademisi” düzenlendi.

Akademiye gençler tarafından gösterilen ilgi yoğundu. Girişimci gençlere düşündükleri fikirleri nasıl başarıyla hayatlarında uygulayabileceklerine dair bilgi vermek amacıyla, birçok özel şirketin üst düzey yöneticisi; tecrübelerini aktarıp tavsiyelerde bulundu.

Programa İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş’ın açılış konuşmasıyla başlandı. Açılışın ardından Air Clinic Sağlık Hizmetleri Y.K Başkanı Dr. Hakan Kazancı, Mental Hr işe alım ve yetenek direktörü Uğur Karaboğa,  hukukum.net kurucusu Atakan Karataş, Yaban Tv CEO’su Zafer Türkoğlu ve Gençlik Meclisi Kariyer Merkezi Koordinatörü Yusuf Uslu’nun konuşmasıyla devam edildi.

 (Programı düzenleyen Girişimcilik ve Yenilik Komisyonu üyeleri)

İş Adamları ve Gençlerin buluştuğu platformda konuşmacı iş adamlarına plaket takdim edilirken, 15-25 yaş arası tüm katılımcı gençlere de isme özel sertifika verildi.

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap