İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. Fİ Dizisinin 2.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih Belli Oldu!

Fİ Dizisinin 2.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih Belli Oldu!

Fİ Dizisinin 2.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih Belli Oldu!
1

Türkiye’nin en çok izlenen dijital platform dizilerinden biri olan ‘Fİ’ yeni yayın tarihini bir video ile duyurdu!

Türkiye’deki internet kullanıcılarının %16’sı tarafından izlenen ‘Fİ’ Dizisi, Güney Kore’de yayınlanan ilk Türk dizisi olmuştu. Güney Kore’de yayınlanmasıyla oldukça iyi başarı yakalayan ‘Fİ’ dizisi resmi olarak 2.sezon yayın tarihini espirili bir video ile duyurdu!

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin 2.sezonun başlangıç tarihi merakla bekleniyordu. puhutv’de bu merakı gidermek için güzel, espritüel bir video hazırlayarak seyircilerin merakını giderdi.
Azra Kohen’in en çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden yola çıkılarak senaryosu Nüket Bıçakçı tarafından yazılan ‘Fİ’ dizisi 9 Kasım’da İzleyicileri ile buluşacak!

 

 

İkinci sezon kitap serisinin bir diğeri olan ‘Çİ’ isimli kitabın bir uyarlaması şeklinde olacak. İzleyicilerin ilk sezondan sonra diziden beklentisi oldukça büyük.
Dizinin adı 2.sezonda neden ‘Çi’ olmadığı açıklanmadı. Ancak bizim tahminimiz ‘Fİ’ adıyla bilinen diziyi ‘Çİ’ olarak değiştirdikleri taktirde izleyicilerin kafasının karışabileceği için dizi adı değişmemiş olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap