1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. Fİ Dizisi İnternetten Televizyona Geçiyor! Fİ’nin 2.Sezonu Hangi Tarihte?

Fİ Dizisi İnternetten Televizyona Geçiyor! Fİ’nin 2.Sezonu Hangi Tarihte?

Fİ Dizisi İnternetten Televizyona Geçiyor! Fİ’nin 2.Sezonu Hangi Tarihte?

Dijital platform Puhu TV’de yayınlanan Fi dizisi, 12.bölümde sezon finali verdi.

 

İşte 2.sezon için hazırlıklarını sürdüren Fi dizisinde son gelişmeler.

 

İnternetten yayınlanan, çok büyük bir kitleye sahip olan, Fi Dizisi 2.sezonunda televizyondan yayınlanacak. Show TV ile anlaşan dizi 2018’den itibaren TV’de yayınlanacak. Show TV Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan, dizinin başlama tarihi ile ilgili açıklamalar yaptı.

 
Fİ dizisinin Show Tv’ye çok katkısı olacağını söyleyen Doğan, “Fi, her şeyden öte kanalın marka değerine müthiş katkı sağlayacak bir iş. Açıkçası reytinglerinin de iyi olacağına inanıyorum. Mart’tan itibaren yayın hakları bizde olacak. Mart – Haziran arası diziyi yayınlayacağız. Dizi 60 dakika olduğu için, 26 bölümü her hafta iki bölümü birleştirerek ekrana getireceğiz. Sonuçta 13 haftada bitecek. Dizi devam ederse onları da satın alırız. Bu işin sektöre en önemli katkısı ise sözleşmesi oldu. Televizyonculuk açısından ilk defa denenen bir sistem bu. Sözleşmesi çok uzun sürdü. Aklımıza gelmeyen maddeler çıktı. Şimdi bu sözleşme, bundan sonra yapılacak işler için örnek teşkil edecek.

 

Dizinin en çok sevilen yanı ise entrikalarla dolu aşk üçgeni ile birlikte cüretkar sahnelerin olması. İzleyiciler dizinin televizyona geçmesi ile iz bırakan sahneleri standart bir şekilde koruyacağından pek emin değiller. RTÜK gibi titiz bir kurum varken sansür olayına karşın internetteki sahnelerin benzerlerini izlemeyi ummak, hayal gibi geliyor. Bakalım Fİ, televizyona geçmesi ile Senaryoyu nasıl devam ettirecek. Hep beraber göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap