İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Cristiano Ronaldo’nun Premier Lig’e Gideceği Dedikoduları Artıyor

Cristiano Ronaldo’nun Premier Lig’e Gideceği Dedikoduları Artıyor

Cristiano Ronaldo’nun Premier Lig’e Gideceği Dedikoduları Artıyor

Neredeyse her yıl eski kulübü Manchester United’la adı geçen dünya yıldızı oyuncu için en büyük adayın Chelsea olduğu öne sürdürüldü.

 

Real Madrid’in efsane oyuncusu Zidane’nın hocalık yaptığı ve oyun hakimiyetin de genel olarak Cristiano Ronaldo’da olduğu Real Madrid’de işler bu sezon pek de tıkırında gitmiyor gibi görünüyor. Şu sıralar Zidane’ın da kulüpten ayrılması gündeme sık sık geliyorken bir başka iddia da Cristiano Ronaldo için atılmaya başlandı.

 

Ezeli rakipleri Barcelona’dan 19 puan geride kalarak lig mücadelesinde 4. sırada yer alan ve en yakın 3. rakibi Valencia ile geçtiğimiz hafta puan farkını 2’ye düşürmeye başaran Real Madrid kulübünde bu sezon köklü değişiklikler meydana gelebilir. Hatta bu isimlerden biri de Cristiano Ronaldo olabilir. Hemen hemen her zaman eski kulübü manchester united ile adı sıkça anılmaya başlanan yıldız oyuncu için The Sun gazetesinde ilginç bir iddia geldi. İddiaya göre yıldız oyuncu için en büyük aday Chelsea ve Conte onun alınması için yönetimden her yolun denenmesini istedi. Kulüp başkanı Roman Abramoviç’in de yıldız oyuncu için kesenin ağzını açmaya hazır olduğu iddia edildi. Eden Hazard’ı satmayı planlayan Chelsea, bu transfer için önemli bir finans desteği de yaratmış olacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap