İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2018)

9 Şubat 2018 tarihi itibariyle bu hafta hangi filmler vizyona girdi? İşte Bu Hafta Vizyona Giren 5 Yeni Film!

 

[vurgu color=”#dd9933″]KAYHAN[/vurgu]

Tür : Komedi

Liseden mezun olmasının üzerinden 20 yıl geçen Kayhan (Şahan Gökbakar), yıllardır görüşmediği lise arkadaşlarıyla buluşmak üzere okulun pilav gününe gider. Ancak burada acı bir gerçekle karşılaşır. Lise yıllığında birçok arkadaşı, kendisiyle ilgili korkunç ifadeler kullanmıştır. Kayhan yıllar sonra bu sözlerin hesabını sormaya ant içer.

 

 

 

[vurgu color=”#dd9933″]Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası[/vurgu]

Tür : Animasyon , Macera

İcatlar yapmayı seven, zeki ve yaratıcı genç Leonardo Da Vinci, arkadaşları Lorenzo ve hayran olduğu Lisa ile Vinci kasabasında hayatını sürdürmektedir. Günün birinde kasabalarına gelen panayırdaki bir adamın gizli bir hazinenin varlığından söz etmesi, Leonardo’nun aklına bu hazineyi bulma fikrini getirir. Arkadaşlarıyla birlikte hazinenin peşine düşen Leonardo, içinde korsanların ve önceden hiç tahmin edemeyecekleri tehlikelerin de olduğu büyük bir maceraya atılırlar.

 

 

 

[vurgu color=”#dd9933″]İyi Günler[/vurgu]

Tür : Animasyon

Bir mafya babası için şoförlük yapan Xiao Zhang, yaptıkları bir işin ardından yanındaki kişiyi ekarte edip içinde tam 1 milyon Yuan bulunan çantayı alarak kaçar. Amacı, geçirdiği estetik ameliyatında istediği sonucu alamayan sevgilisini yeniden ameliyat ettirecek parayı edinmektir. Ancak hırsızlığın haberi kasabada çabuk yayılır ve herkes Xiao ile 1 milyonun peşine düşer.

 

 

 

[vurgu color=”#dd9933″]Güzel Adam Süreyya [/vurgu]

Tür : Belgesel

Filmde Beşiktaş’ın uzun yıllar malzemecisi olarak görev yapmış Süreyya Soner’le ve onu tanıyan insanlarla yapılan söyleşiler yer alıyor.

 

 

 

[vurgu color=”#dd9933″]Özgürlüğün Elli Tonu[/vurgu]

Tür: Dram, Gerilim, Romantik, Erotik

Anastasia ve Christian, yaşadıkları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların ardından nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia’nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia’nın lüks ve aşkla bezeli mükemmel hayatı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır…
Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan “Özgürlüğün Elli Tonu” filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle geri dönüyor.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap