Biz Kimiz?

YoungCorners – Gençler Bizim Bugünümüz, Geleceğimiz Değil!

Sizlere bu bölümde youngcorners.com platformu hakkında Soru-Cevap şeklinde detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

 

 

 

YoungCorners.com nedir? Ne tür bir hizmet sağlar? 

Üniversiteli bir grup öğrencinin aralarında tasarlayıp, oluşturduğu  bu platform; yaşları 15-35 aralığında olan, bilgi ve birikim sahibi, okullarında, işlerinde başarılı gençlerin köşe yazarlığı yapmasına, gençliği alakadar eden bir çok konuda haber ve içerik paylaşmasına ortam hazırlıyor.

 

 

 

Youngcorners.com ‘da neden 15-35 yaş aralığında ki genç yazarlar yazı yazıyor?

Bu sınırlamada gaye kesinlikle herhangi bir ayrım yapmak değildir. Buradaki amaç gençler bizim geleceğimiz klişesinden yeterince sıkılmış olan gençliğin en verimli yaş aralıklarındaki bilgi, gözlem ve deneyimlerinden faydalanmak aslında onların gelecek için değil bugün için önemli olduklarını kanıtlamak için yapılan bir sınırlamadır.

 

 

 

Youngcorners.com’ da bende yazar olabilir miyim?

Sitemizde yazar seçimi site kurulurken belirlenen kriterler göz önünde bulundurularak editörler tarafından yapılır. Bu kriterleri başlıca sıralamak gerekirse yazı paylaşımı yapmak isteyen kişinin yazmak istediği konudaki deneyimleri ,çalışmaları ve akademik durumu çerçevesinde değerlendirme yapılır ve yazarlık için uygun olup olmadığı belirlenir.

 

 

 

Youngcorners.com Yazarlara ne  gibi fayda sağlayacak?

Sitenin proje ve tasarım aşamasında bizi en çok heyecanlandıran kısım da tam anlamıyla bu sorunun cevabında gizli;

 Youngcorners.com Yazarları hem bilgi birikimlerini okurlarıyla paylaşma fırsatı elde ederken hem de kısa vadede kendilerinde olan eksiklikleri tespit ederek yazabilmek için daha fazla okuma ve araştırma ihtiyacının ortaya çıktığını görecekler. Bu sayede yazarlar hem eksikliklerini tamamlayarak devam etmiş olacak  hem de okurlarının yazıları ile ilgili yorumlarını ve görüşlerini öğrenmiş olacak;  Buda tabii ki yazarların elde ettiği pozitif yöndeki gelişimi  gözler önüne serecek.

 

 

 

Youngcorners.com ‘un hedefi nedir ?

Bu platformun hedefi 15-35 yaş grubunun enerjisini,dinamikliğini, başarıya olan açlığını ortaya çıkarmak; ülkemize ve İnsanlığa fayda sağlayabilecek yönde ,gelişmesine ve söz sahibi olmasına katkıda bulunmanın yanı sıra ne kadar zeki, kabiliyetli bir gençliğe sahip olduğumuzu kanıtlamaktır.

 

BİZİMLE HIZLI ŞEKİLDE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

 

GİZLİLİK POLİTİKAMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ..

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitede gezinmeden önce reklam engelleyicisini kapatın, sitemizde bulunan reklamlar sizi rahatsız etmez.