İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. Bitcoin’e Olan Rağbet Dahada Azaldı

Bitcoin’e Olan Rağbet Dahada Azaldı

Geçtiğimiz yıl ulaştığı yüksek rakamlarla bitcoin herkese "keşke bende alsaydım" "ah nasıl alamadım" "nasıl kaçtı yaa" gibi cümleler söyletmişti. Belki iş işten geçmeden direk bitcoin alanlar da olmuş olabilir. Öyle ki Bitcoin geçen yıl google trendler listesinde uzun süre ilk sıralarda yer almıştı.

Bitcoin’e Olan Rağbet Dahada Azaldı

Geçtiğimiz yıl ulaştığı yüksek rakamlarla bitcoin herkese “keşke bende alsaydım” “ah nasıl alamadım” “nasıl kaçtı yaa” gibi cümleler söyletmişti. Belki iş işten geçmeden direk bitcoin alanlar da olmuş olabilir. Öyle ki Bitcoin geçen yıl google trendler listesinde uzun süre ilk sıralarda yer almıştı.

Şimdiler de ise bitcoin uzun bir süredir seyir ettiği 6.000 dolar seviyelerinden geçtiğimiz salı günü 4.200 dolar seviyelerine kadar geriledi. Kripto para biriminde olan stoklama ve talep sayısına göre, fiyatlar uzun bir süre boyunca çok yüksek rakamlara ulaşınca çoluk-çocuk yaşlı-genç demeden herkesin dilinde bitcoin vardı. Bununla orantılı olarak da fiyatlar gitgide düştü. Bitcoin’in düşüşü Altcoinleri de etkileyerek onların da değer kaybetmesine sebep oldu.

Bazı uzmanların Bitcoin’in geleceğin parası olacağına dair inançları halen sürmekte. Tabii ki gelecekte neyin gerçek olduğunu zaman gösterecek. İşte Bitcoin’in değerleri ile ilgili grafik;

Yorum Yap

Yorum Yap