1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. BiTaksiyle İstanbul’da Taksiler 1 Gün 1 Lira

BiTaksiyle İstanbul’da Taksiler 1 Gün 1 Lira

BiTaksiyle İstanbul’da Taksiler 1 Gün 1 Lira

BiTaksi, yine büyük bir kampanya ile karşımızda. BiTaksi aracılığıyla taksi çağıran BiTaksi müşterileri sadece 1 lira ödeyecek.1 gün geçerli olacak bu kampanya yarın başlayacak.Bu kampanya dan yararlanmak için ödemenizi BKM Express yoluyla gerçekleştirmeniz gerekiyor.
BiTaksi, zamanla ülkemizin en popüler taksi çağırma uygulaması oldu. Son zamanlarda taksi çağırma uygulamaları her ne kadar artsa da BiTaksi hala popülerliğini kaybetmedi.Varış noktası olan konumu hesaplayarak doğru fiyat sunması müşterilerini memnun etti. Çağırılan taksinin izlenmesi ve ek ücret talep edilmemesi yazılımın en güzel özelliklerinden. Ayrıca ödemeyi kredi kartı ve BKM Express yoluyla yapabiliyoruz.

Sürekli farklı promosyonlar yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutan BiTaksi, şimdi de İstanbul’daki müşterileri için büyük bir kampanya haberini paylaştı. Yapılan kampanyaya göre yarın İstanbul’daki bütün BiTaksi müşterileri 30 liraya kadar yolculuk yaptığında sadece 1 lira ödeyecek. Sadece 1 gün sürecek olan bu kampanyada 30 liranın üzerinde yolculuk yapıldığında yine 29 liralık bir indirim uygulanacak. Ödemenizi uygulama üzerinden yaptığınız anda ücret otomatik olarak düşülecek
Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız; yarın başlayacak olan bu kampanyayı kaçırmayın.

 

Abdullah Yıldırım

Yorum Yap

Yorum Yap