1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Beşiktaş’tan Beraberlik Dersleri!

Beşiktaş’tan Beraberlik Dersleri!

Beşiktaş’tan Beraberlik Dersleri!
2

Sert geçen bir Şampiyonlar Ligi maçından sonra moralli bir takım vardı. Grup birinciliğini garantileyerek gelen siyah beyazlılar, güzel zemin ve ortamda karşılaşmaya çıktı.

 

Hepimizin beklediği gibi rahat bir şekilde sahaya çıkacak olan Beşiktaş’ın güzel futbolunu izlemekti. Porto maçı burayı etkilemiş olacak ki eksiklerin oluşu ve rotasyona katılamayan isimlerin olması gecenin skorunda mutlak etkiliydi.

 

 

Stoperde ilk defa görev yapan iki isim vardı. Yorgun takımda rotasyona giremeyen isimlere birde eldeki kadrodan cezalı ve eksik oyuncularda eklenince 2 haftadır golsüz elde edilen beraberlikler kaçınılmaz oldu.

 

Eldeki 11’den istediği verimi alan Beşiktaş kulübeden o verimi alamıyor. Bu sene ki transferler nokta atışı olmadığı için yönetime devre arasında transfer için büyük iş düşüyor . Eldeki bu derece yetenekli ve üst düzey kadronun kulübeden destek almaması Avrupa öncesi ve sonrası her zaman sıkıntılar yaratıyor.

Akhisar ve Malatya’nın da 1 puana razı oyunu, bu sene gol ortalaması çok yüksek olan ligimizde en kısır karşılaşmalar arasına girdi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap