İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Beşiktaş’ta Kritik Başlangıç

Beşiktaş’ta Kritik Başlangıç

Beşiktaş’ta Kritik Başlangıç

Son iki senenin şampiyonu , deplasmanlarda en çok puan toplayan takım olmasına rağmen bu sene galibiyet serisi yakalayamayan siyah beyazlılar dün gece zorlu Konyaspor deplasmanında iki puan birden bıraktı .

Dün gecenin skorunun bu şekilde olması ve iki takımın sahadan gergin ayrılıp bunun basın toplantısına ve saha dışına yansıma sebeplerini size şöyle sıralayabilirim .

1- ŞENOL GÜNEŞ

Sahaya çıkan 11’den değişikliklere kadar Şenol Güneş’in hataları oldukça fazla büyük maçlar hariç formsuz olduğu  kesin.

Beşiktaş’ın orta sahası zengin bir kadroya sahip lakin hala ideal kadroyu oluşturamadı. Bu takımda Medel diye bir topçu var . Hoca bu oyuncuyu joker olarak kullanıyor . Başı her sıkıştığı an orta sahaya alıyor . Madem kurtarıcı gözüyle gördüğün bu adamı neden maçın başında orta sahada başlatmışsın.

Beşiktaş’ın bütün pozisyonlarında başrol oynayan Wagner Love 55 . Dakikada oyundan çıkıyor ve Vida giriyor . Talisca’yı da en ileriye atıyor . Şampiyon olduğu dönemlerde yapmadığı işleri en kritik virajlarda yapmaya kalkan Şenol Hoca yine duvara tosladı. O dakikada Tolgay’ın çıkıp, Vida’nın oyuna girmesi daha isabetli olmaz mıydı?

2- ALPER ULUSOY

İki takım aleyhinde çok büyük hatalar yaptı. Her zaman yorumcular tarafından da söylenen bir gerçek var bu adam gerçekten futboldan anlamayan birisi.

Tabi birde böyle hakemleri hala görevde tutmaları ve kritik zamanlarda ortaya çıkarmaları da manidar.

Karabükspor maçında sınıra girecek oyuncu sayısı 4’tü. Hepsi birden sarı kart görünce Konyaspor maçına sınırda çıktılar . Önceden yapılan hazırlığın ekmeğini dün gece çok güzel yediler.

Artık operasyonlar gizli yürütülmüyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap