1. Ana Sayfa
  2. Futbol
  3. Beşiktaş İçin Hedefler Büyüdü!

Beşiktaş İçin Hedefler Büyüdü!

Beşiktaş İçin Hedefler Büyüdü!
3

Şampiyonlar Ligi’nde ilk etapı büyük bir başarıyla geçen temsilcimizin yapacak daha çok işi var. Eskiden rakibi bozmaya oynatmamaya oynayan ekiplerimizin aksine, Güneş bunları yapmadı.

 

 

Savunma yapan kazanamazdı bu grupta. Oynamaya mecbursunuz. Beşiktaş da oynayarak doğruyu yaptı. Şenol Güneş takımını daha da coşkuyla oynamak üzere gönderdi sahaya. Hatta Beşiktaş 30 dakika boyunca Porto’ya top göstermedi.ikinci devrede,

 

Her konuşmasında şifreler yatan usta çalıştırıcı dün gece yaptığı açıklamalarda her zaman aklımız bu zor ve dengeli gruptan çıkmaktı dedi.
Ligdeki ve Avrupa’daki bu derin çizgiyi söylediği ifadelerle belli eden Güneş kazandığı tecrübeleri Monaco ve Porto maçlarında gösterdi.


Belki rahatlıkla kazanabileceği maçlarda olabilirdi fakat verilen risklerle de bir mağlubiyetle durumu zora sokabilirdi.
Lizbon , Kiev , Lyon karşılaşmaları Şenol hocaya ve takıma çok şey öğretmiş.
ŞAMPİYONLAR Ligi Türkiye Ligi’nden çok farklı bir düzlem. Herkes futbol oynamak istiyor. Oyunu çirkinleştirmek yok. Faul üstüne faul yok. Sertlik yok. Durum böyle olunca da Beşiktaş yüksek oyuncu kalitesiyle ve deneyimiyle futbol oynuyor.


Şampiyonlar liginde lider olarak gruptan çıkan ilk Türk takımımızı kutlar emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
İkinci turda da göğsümüzü kabartacak zaferlere imza atmanız dileğiyle, yolunuz açık olsun…

Yorum Yap

Yorum Yap