Kapat

Arabalı Korku Oyunu Beware Oldukça Ürkütücü Görünüyor!

Anasayfa
Oyunlar Arabalı Korku Oyunu Beware Oldukça Ürkütücü Görünüyor!
Okuma Süresi:1 dakika

Yine bir korku oyunu ile karşı karşıyayız. Teknolojinin gelişimi ile birlikte son yıllarda bizlere adeta gerçeklik duygusu yaşatan korku oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor.

Yeni korku oyunumuzun ismi Beware, “bu oyunu diğer korku oyunlarından ayıran bir özellik ne?” diye soracak olursanız bu sefer direksiyon başında olacak olmanız! Bir yandan ıslak ve engebeli yolda araba sürüp korktuğunuzu düşünün. İşte oyunun tam olarak özeti bu.

 

Yapımcı şirket tarafından yayınlanan demoya göre oyun oldukça ürkütücü gözüküyor.

Aşağıda izleyeceğiniz demoda yanlızca tek bir görev bulunuyor. Bu görevde gizemli birini takip ederken başımıza tahmin edemeyeceğimiz bir olay geliyor. Bir arabayla gizemli tipler peşimize takılıyor.

Karanlık ve sisli yolda gizemli adamlardan kaçmaya çalışıyorsunuz ve sürekli dikiz aynanızdan arabanın farlarını görüyorsunuz. Sizi kovalayan arabanın amacı sizi yoldan çıkarmak ve araba daki ilginç tiplerin size saldırması.

Yayınlanan demoda grafikler oldukça iyi görünüyor. Fakat videonun demo olduğunu ele alırsak oyunun daha birçok gelişime açık olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca oyunun demosunu oynamak isterseniz İndieDB sayfasından indirebilirsiniz.

Beware tarafından henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı ve oyun sadece PC için geliştirilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir