İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Cihazlarların Listesi Sızdırıldı!

Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Cihazlarların Listesi Sızdırıldı!

Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Cihazlarların Listesi Sızdırıldı!

Android kullanıcıların beklediği 8.0 Oreo güncellemesi 2018’in başlarında gelmesi bekleniyor. Sızdırılan liste 2 sene önce piyasaya sürülen bazı cihazlarında Oreo güncellemesini alacağını gösteriyor.

 

Google, üç ay önce Android 8.0 Oreo’yu resmi olarak başlattı. Bununla birlikte, en son OS güncellemesi cihazlar için farklı üreticiler tarafından başlatılıyor. Bunlardan biri olan Samsung, cihazlarından bazılarına Oreo güncellemesini getirdi. Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8 + için yalnızca Oreo beta güncellemesini yayınladığı biliniyor ancak portföyündeki hangi cihazların bugüne kadar istikrarlı Android Oreo sürümünü alacağı kesin olarak bilinmiyordu.

 

‘i ice universe’ isminde bir Weibo kullanıcısı sayesinde, Oreo güncellemesini alacak olan Samsung Android cihazlarının bir listesi sızdırıldı. Androidos internet sitesi, kullanıcının sızıntılara ilişkin iyi bir kaydının olduğunu ancak bu bilgilerin kesin olmadığını belirtti.

Listeye göre toplam 36 adet Samsung cihazı Oreo güncellemesini alacak. Listede yer alan iki yaşındaki Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlar dikkat çekiyor. İlginçtir ki, listede ayrıca daha duyurulmamış cihazlar da yer alıyor. Galaxy A serisinin 2018 model Galaxy A5, Galaxy A7 ve Galaxy A3 akıllı telefonları Android Oreo güncellemesini alacak. Bu telefonların çıktıklarında Android Nougat ile kutudan çıkabileceği şeklinde söylentiler dolaşıyordu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap