1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Altın Kelebek Ödülü Geri Alınan Enes Batur’un Habertürk’te ki Açıklaması!

Altın Kelebek Ödülü Geri Alınan Enes Batur’un Habertürk’te ki Açıklaması!

Altın Kelebek Ödülü Geri Alınan Enes Batur’un Habertürk’te ki Açıklaması!
1

Altın Kelebek Ödülünün “Çocuklara Kötü Örnek Olduğu” gerekçesiyle geri alınan Enes Batur, Habertürk’te katıldığı programda konu hakkındaki düşüncülerini dile getirdi.

10 Aralık’ta Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde “En İyi Youtuber-İnstagrammer” kategorisinde ödülü alan Enes Batur’un ödülü kötü örnek olduğu gerekçesiyle geri alınmıştı. Daha öncesinde videolarında çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle Batur’un ödülünü geri alan Altın Kelebek sosyal medyayı adeta ikiye ayırdı. Bir grup Enes Batur’u desteklerken, bir grupta Altın Kelebeğin doğru bir hareket yaptığını savundu.

 

Habertürk TV kanalının “Burası Haftasonu” programına katılan Enes Batur, ödülünün geri alınmasına ilişkin “Canları sağ olsun. Bana bu ödülü oyları ile destek veren, her gün beni izleyip seven ailem kazandırmıştı. Sadece benim elimden almış olmadılar.” diyerek, konu hakkındaki düşüncülerini aktardı.

 

 

Çocuk istismarını destekliyor olduğu için ödülü alınan Batur, bu konuyla ilgili sorulan soruya “Çok yanlış bir algı yaratmaya çalışıyorlar. Neden olduğunu bilmiyorum, fazla da bir şey söylemek istemiyorum… Ben öyle bir şey yapmadım. Geçmişteki videolarımda birazcık ağır konuşuyordum, bir veya bir buçuk sene önceki videolarımda. İnternette o kadar fazla kötü şey var ki, şu anda hala kötü içerikli videolar çeken çok fazla kanal var, ancak ben bir buçuk yıldır buna dikkat ediyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap