Bilim & Teknoloji

Akıllı Telefonunuz İle Yapabileceğiniz 7 Başarılı Taktik!

Akıllı telefonlar hayatımızda çok sayıda cihaz ile yerini aldı. Akıllı telefonları sosyal medyada gezmek, mesajlaşmak gibi şeyler dışında nasıl kullanabiliriz? Bu sorunun cevabı yazımızda.

 

 

7-BİR MESAFEYİ ÖLÇÜN!

 

 

Evinizde biryeri dekore etmeniz gerekebilir. Ölçüm yapmak için de metreyi tercih ederseniz. Bu uygulama neredeyse herşeyi ölçebilme yeteneği sayesinde, metre ihtiyacınızı karşılayacaktır. Programı çalıştırın, kamerayı nesneye doğrultun ve sonuç bekleyin. Bu kadar basit!

iOS İÇİN TIKLA İNDİR!

ANDROİD İÇİN TIKLA İNDİR!

 

 

6-UZAKTAN KUMANDA PİLLERİNİZİ TEST EDİN!

 

 

Uzaktan kumanda pillerinin gerçekten bittiğini kontrol etmek için Akıllı telefonunuzun kamerasını açın, daha sonra kumandayı kameraya doğru gösterin ve bir tuşa basın. Telefonunuzun ekranına baktığınızda uzaktan kumandanın ucundan gelen kırmızı bir ışık görüyorsanız, bu kızılötesi sinyalin düzgün çalıştığı anlamına gelir.

 

5-TELEFONUNUZU DOKUNMADAN KONTROL EDİN!

 

 

Telefona dokunmadan kullanabilme olanağı, birçok durumda kontrol uygulamasını değiştirilemez kılar. Yemek pişirirken veya temizlik yaparken, ekranın her tarafında kir olmasından endişe etmeden müzik ve video oynatıcıları başlatabilir hatta aramalara da dokunmadan cevap verebilirsiniz.

iOS İÇİN TIKLA İNDİR!

ANDROİD İÇİN TIKLA İNDİR!

 

 

4-GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ARAÇ KULLANIN!

 

 

Karanlık bir yerde araç sürüyorsanız ve gözlerinizi sürekli yolda tutmak istiyorsanız, bu uygulama kesinlikle sizin için kullanışlı olacaktır. Telefonunuzu gösterge tablosuna koymanız, parlaklık ayarlarını yapmanız gerekir. Sürüş hızı ve ön camda GPS özelliği olan bir harita, Projektörü açıkça görebilmeniz için telefon ekranınızın yeterince parlak olduğundan emin olun.

iOS İÇİN TIKLA İNDİR!

ANDROİD İÇİN TIKLA İNDİR!

 

 

3-BİLGİSAYAR İLE MESAJLARINIZA CEVAP VERİN!

 

 

Telefonunuzun şarjı bitti mi?, Arkadaşınızla görüşmeniz mi gerekiyor? Bu uygulama ile hiçbir şey kaçırmayacaksınız! Uygulama telefonununuzu, bilgisayarınızı veya tabletinizi senkronize eder ve size SMS ile MMS’yi e-postanızdan yönetme fırsatı verir. Telefon numaranıza bağlı tüm mesajlar bilgisayarınızın ekranında görünür ve onları telefonunuzun metin gelen kutusunda bulabilirsiniz.

ANDROİD İÇİN TIKLA İNDİR!

 

 

2-DAHA İYİ KARARLAR VERİN!

 

 

Karar almakta güçlük mü çekiyorsunuz?, İlk buluşma için mükkemmel bir restoran için seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Zaman kazanmak ve karar verme sürecini biraz daha kolay hale getirmek için seçeneklerinizi adlandırın, özelliklerini belirleyin, ve uygulamanın anında en iyi sonucu vermesini bekleyin.

iOS İÇİN TIKLA İNDİR!

ANDROİD İÇİN TIKLA İNDİR!

 

 

1-KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİN!

 

 

Sık sık akşamları eve giderseniz ve sokaklarda kendinizi güvensiz hissederseniz, bu uygulama sinirlerinizi yatıştırmaya ve potansiyel bir tehlike ile başa çıkmaya yardımcı olabilir. Acil durum kartvizitlerinize yalnızca bir Acil Durum Bildirisi göndermekle kalmaz, aynı zamanda video ve sesleri kaydeder. GPS konumunuzu takip eder ve zamanında kapatmazsanız otomatik olarak bir arkadaşınıza alarm gönderen bir zamanlayıcı ayarlar. Sizi tehlikelerden kurtarabilir

ANDROİD İÇİN TIKLA İNDİR! 

Etiketler

Youngcorners

İletişim için: iletisim@youngcorners.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitede gezinmeden önce reklam engelleyicisini kapatın, sitemizde bulunan reklamlar sizi rahatsız etmez.