İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. 2018’in En Çok Beklenen Süper Kahraman Filmleri

2018’in En Çok Beklenen Süper Kahraman Filmleri

2018’in En Çok Beklenen Süper Kahraman Filmleri

Süper kahraman filmlerini seven izleyiciler için müjdemiz var, gireceğimiz 2018 yılında 9 süper kahraman filmi sizleri bekliyor!

 

 

1. 16 Şubat – Black Panther

Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T’Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. Ancak güçlü bir eski düşman yeniden ortaya çıktığında, T’Challa’nın yeterliliği, Wakanda’nın ve tüm dünyanın kaderini tehlikeye atan korkunç bir çatışmaya girince test edilir. İhanet ve tehlike ile karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için müttefiklerini toplamalı ve gücünü serbest bırakmalıdır.

 

 

2. 13 Nisan – New Mutants

New Mutants, Marvel Comics’in aynı adlı süper kahraman takımından uyarlanan ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan ABD yapımı süper kahraman filmi. X-Men film serisinin on birinci filmi olacaktır.

 

 

3. 25 Nisan – Avengers Infinity War

 

 

 

4. 27 Nisan – Avengers Infinity War

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Marvel Comics’ in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmış, bilim Kurgu-Fantastik-Aksiyon-Macera filmidir. Marvel’ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor.

 

 

5. 1 Haziran – Deadpool 2

Deadpool 2; Marvel evreninden Deadpool adlı karakterin 1 Haziran 2018’de çıkacak, ikinci Amerikan Komedi – süper kahraman filmidir. film, 20th Century Fox tarafından yapılacaktır. Filmin yönetmenliğini David Leitch üstlenecektir.

 

 

6. 15 haziran – Incredibles 2

İnanılmaz Aile 2 2018 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu süper kahraman filmi, İnanılmaz Aile’nin devamı’dır. Pixar Animation Studios tarafından üretilmektedir ve Walt Disney Pictures tarafından piyasaya sunulacaktır.

 

7. 6 Temmuz – Ant-Man ve Wasp

Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır…

 

 

8. 5 Ekim – Venom

Venom, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen, organik bir kostüme benzetilebilecek uzaylı bir canlıdır.

9. 2 Kasım – X-men dark phoneix

X-Men: Dark Phoenix, Marvel Comics’in X-Men karakterlerinden uyarlanan ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan ABD yapımı süper kahraman filmi. X-Men film serisinin on üçüncü ve yeni bir X-Men üçlemesinin başlangıç filmi olacaktır.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap